Název

Popis

Dne 10.6.2008 byla nahlášena dopravní nehoda mezi obcemi Ludslavice a Kurovice. Na místo okamžitě vyjela jednotka HZS a SDH PS Holešov ve společném výjezdu se dvěmi vozidli.

Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozu zn. Ford.

Vozidlo zůstalo po nehodě ležet v poli na střeše. Hasiči museli na místě ošetřit jednu lehce zraněnou osobu.

Po ošetření zraněné osoby a po zadokumentování nehody dopravní policii bylo vozidlo převráceno zpět na kola. Dále bylo provedeno jímání unikajících provozních kapalin vozidla do sorbčních rohoží.

Po zajištění vozidla se obě jednotky vrátily zpět na základnu.

Při zásahu došlo k lehkému zranění jedné ze zúčastněných osob. Ke zranění příslušníků jednotek HZS a SDH nedošlo.

mates

Období

• 20 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Sony DSC-H2

Kategorie a štítky

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat