Název

Popis

Dne 5.6.2008 v 16:43 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po železniční nehodě v Holešově.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Holešova s jedním zásahovým vozem ve společném výjezdu s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Holešova, které posílila jednotka profesionálních hasičů podniku ČD z Přerova. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že nedaleko nádraží v Holešově došlo ke střetu osobního auta zn. Š Fabia a osobního motorového vlaku.

Po vzájemném střetu na železničním přejezdu bylo osobní auto odhozeno mimo kolejiště a řidička utrpěla lehké zranění. Zraněná žena byla předána do péče zdravotnické záchranné služby a po prvotním ošetření byla odvezena do nemocnice k další prohlídce. V osobním vlaku nebyl nikdo zraněn.

Při srážce došlo k úniku provozních kapalin z poškozené motorové části auta, které hasiči zlikvidovali sorbenty. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl omezen silniční průjezd železničního přejezdu.

HZS Zlínského kraje

Období

• 12 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Sony DSC-H2

Kategorie a štítky

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat